0 Comentariu
51% dintre români nu ar da notă de trecere Guvernului în gestionarea crizei sanitare. Românii sunt nemulţumiţi de modul în care Guvernul a gestionat criza sanitară din ultimele luni, motiv pentru care nu ar da nici măcar notă de trecere Executivului. Cei mai mulţi părinţi şi-ar dori întoarcerea copiilor la şcoală, conform unui studiu Avangarde.... Citește mai mult























