0 Comentariu
Fostul președinte al Republicii Moldova, Igor Dodon, aflat în arest la domiciliu, se plânge că, din cauza prețurilor ridicate la energie, este nevoit să facă economii și îngheață de frig în casă. Într-o postare în limba rusă pe canalul său de Telegram, acesta a declarat că situația îi afectează familia, în special mezinul, care are șapte ani. Citește mai mult























